حجاب
شهید مطهری: کسی که زیبایی اندیشه دارد زیبایی ظاهر خود را به نمایش نمی گذارد
قالب وبلاگ
درباره وبلاگ

بسم رب فاطمه(س)
با سلام حضور همه ی کسانی که به وبلاگ من سر می زنند.
امیدوارم مطالب وبلاگ مورد استفاده عزیزان قرار بگیرد. چون مسئله حجاب مربوط به همه جامعه است نه فردی و نه خانوادگی. امیدوارم بتوانم گامی هرچند کوچک در این راستا بردارم.
ان شا الله مورد تائید آقا امام زمان قرار بگیرد
یاحق.
نويسندگان
نظرسنجي
لينک دوستان

بخش های دیگر

فتوبلاگ من
پرسش و پاسخ
یادداشت بازدیدکنندگان
گالری وبلاگ
جستجو
لوگوهای حمایتی

اغلب اوقات رضایت قلبی خیلی مهم‌تر از نتیجه کاری است که شروع می‌کنیم. جنگ جهانی اول مثل بیماری وحشتناکی، دنیا را فرا گرفته بود. جنگ بود و یکی از سربازان وقتی که دید دوست تمام دوران زندگی‌اش در باتلاق افتاده و در حال دست و پنجه نرم کردن با مرگ است از مافوقش اجازه خواست تا برای نجات دوستش برود و او را از باتلاق خارج کند. مافوق به سرباز گفت: اگر بخواهی می‌توانی بروی اما هیچ فکر کردی این کار ارزشش را دارد یا نه؟ دوستت احتمالا مرده و ممکن است، حتی زندگی خودت را هم به خطر بیاندازی! حرف‌های مافوق اثری نداشت. سرباز برای نجات دوستش رفت و به شکل معجزه آسایی توانست به دوستش برسد، او را روی شانه‌هایش کشید و به پادگان رساند. افسر مافوق به سراغ آنها رفت. سربازی را که در باتلاق افتاده بود معاینه کرد و با مهربانی و دلسوزی به سرباز دیگر نگاه کرد و گفت: من به تو گفتم که ممکن است ارزش به خطر انداختن جانت را نداشته باشد. دوستت مرده است! خود تو هم زخم‌های عمیق و مرگباری برداشتی. سرباز در جواب گفت: قربان ارزشش را داشت! چون زمانی که به او رسیدم هنوز زنده بود و من از شنیدن چیزی که او گفت احساس رضایت قلبی می‌کنم. دوستم به من گفت: «جیم... من می‌دانستم که تو به کمک من می‌آیی...»

منبع : 5 روز

[ جمعه شانزدهم خرداد 1393 ] [ 3:30 ] [ حجاب ایرانی ] [ 54 یادگاری ]

 رفتارمان با پیرها باید چطور باشد؟ احترام گذاشتن به پیران، احترام گذاشتن به خدایی است که آنها را از ماهها و سالها و حوادث گذرانده و از کودکی به پیری‌شان رسانده است.

احترام  گذاشتن به پیران، احترام گذاشتن به خدایی است که آنها را از ماهها و سالها و حوادث گذرانده و از کودکی به پیری‌شان رسانده و تجربه‌هایی استثنایی به آنها بخشیده. یک جور امتحان هم هست برای ما تا ببینیم و ببینند چقدر «جنبه» و «ظرفیت» داریم. به قول صائب: «دستِ تعدی از سر پيران كشيده دار/ پشتِ كمان به خاك رساندن كمال نيست». حالا برای این احترام گذاشتن چه کارها کنیم؟

 رفتارمان با پیرها باید چطور باشد؟

 

[ جمعه شانزدهم خرداد 1393 ] [ 3:30 ] [ حجاب ایرانی ] [ 18 یادگاری ]

امام خمینی (ره): آنها که زن‌ها را می‌خواهند ملعبه‌ی مردان و ملعبه‌ی جوانان فاسد قرار بدهند، جنایتکارند. زنها نباید گول بخورند. زن گمان نکند این مقام زن است که بزک کرده بیرون برود، با سر باز و لخت؛ این مقام زن نیست، زن باید شجاع باشد، زن آدم‌ساز است، زن مربی انسان است.

 

 

[ یکشنبه بیست و ششم آبان 1392 ] [ 0:45 ] [ حجاب ایرانی ] [ 80 یادگاری ]

السلام علیک یا فاطمه الزهرا (س)

سلام دوست من . فرق تو با اون میدونی چیه ؟

اینکه تو خودتو میکشی و به هر رنگی در میاری که بتونی دل چندتا آدم مثل خودتو به دست بیاری

اما اون نه

اینکه مانتوهات روی چوب رختی به ترتیب بیرون رفتنت چیده شدست که مبادا لباسی که صبح پوشیدی و رفتی بیرون

با اونیکه بعداظهر میری یکی باشه.

 

[ یکشنبه دوازدهم آبان 1392 ] [ 1:42 ] [ حجاب ایرانی ] [ 41 یادگاری ]یک طراح چادر گفت: جلابیب دارای یک شبه مقنعه است که شما را از سر کردن روسری بی‌نیاز می‌کند. این مقنعه کاملا به چادر دوخته شده و با بغل کردن کودک یا بر اثر باد، تکان نمی‌خورد و محکم روی سرتان می‌ماند و می‌توانید مقنعه را با توجه به صورت‌تان تنظیم کنید. 

 

[ دوشنبه بیست و نهم مهر 1392 ] [ 23:55 ] [ حجاب ایرانی ] [ 8 یادگاری ]
کسی جوگیر نشد، همه از حق دفاع کردند

مردم با واکنش‌های خوب خود نشان دادند غرور ملی برایشان از مشکلاتی موجود بالاتر است.  
نویسنده: عطا آزاد

حتما شما هم در این چند روزه از اظهارات مضحک نتانیاهو باخبر شده‌اید. گفته است اگر مردم ایران آزاد بودند شلوار جین می‌پوشیدند، موسیقی غربی گوش می‌دادند... اصلا شاید شما هم جزو افرادی بودید که مطلبی را در این باره نوشتید و در شبکه‌های اجتماعی منتشر کردید و حتی عکس خودتان را که شلوار جین به پا دارید در توئیتر منتشر کردید.
سایت صهیونیستی یدیعوت آحارنوت درباره واکنش مردم ایران به این سخنان نا به جای نتانیاهو نوشت:

[ دوشنبه بیست و دوم مهر 1392 ] [ 11:7 ] [ حجاب ایرانی ] [ 7 یادگاری ]
آیا اعتماد به نفس معنوی بالایی دارید؟


این نوع اعتماد به نفس همان ایمان شما به جهان هستی و کل آفرینش و موجودات است.

یکی از مهم ترین نوع اعتماد به نفس‌ها اعتماد به نفس روحی و معنوی است. این نوع اعتماد به نفس همان ایمان شما به جهان هستی و کل آفرینش و موجودات است. ایمان به اینکه زندگی، هدف و نهایتی مثبت را در پی خواهد داشت و شما به خاطر هدفی اینجا هستید و زندگی‌تان بر روی این کره خاکی هدفی را دنبال می‌کند.
علائم و نشانه‌های کمبود اعتماد به نفس معنوی:

[ دوشنبه اول مهر 1392 ] [ 11:17 ] [ حجاب ایرانی ] [ 11 یادگاری ]


خدا معدن خوبي‌هاست، آن‌قدر خوبي نزد خدا هست كه نه چشمي ديده نه گوشي شنيده.

از دنيا كه به درگاه خدا باز می‌گرديم، كارهای خوبمان را هديه با خود می‌بريم. خدا معدن خوبی‌هاست. آن‌قدر خوبي نزد خدا هست كه نه چشمی ديده نه گوشی شنيده. ما اگر  جای خدا  بوديم،  چه می‌كرديم؟

[ جمعه پانزدهم شهریور 1392 ] [ 16:55 ] [ حجاب ایرانی ] [ 18 یادگاری ]

 

در این مقاله راه های مقابله با چشم چرانی و خود ارضایی و راهکارهای تقویت اراده بیان شده است

[ پنج شنبه هفدهم مرداد 1392 ] [ 2:16 ] [ حجاب ایرانی ] [ 11 یادگاری ]
حفظ نفس: عفاف موجب کنترل و حفظ نفس از بدی ها می شود. در این باره حضرت علی (علیه السلام) می فرماید: «پاک دامنی نفس را حفظ می کند و از پستی ها دور می کند

[ پنج شنبه هفدهم مرداد 1392 ] [ 2:10 ] [ حجاب ایرانی ] [ 10 یادگاری ]
آخرين مطالب
امکانات وب

.

.

 


تبریز بیدار


انعکاس بنابانعکاس بناب