حجاب
شهید مطهری: کسی که زیبایی اندیشه دارد زیبایی ظاهر خود را به نمایش نمی گذارد
قالب وبلاگ
درباره وبلاگ

بسم رب فاطمه(س)
با سلام حضور همه ی کسانی که به وبلاگ من سر می زنند.
امیدوارم مطالب وبلاگ مورد استفاده عزیزان قرار بگیرد. چون مسئله حجاب مربوط به همه جامعه است نه فردی و نه خانوادگی. امیدوارم بتوانم گامی هرچند کوچک در این راستا بردارم.
ان شا الله مورد تائید آقا امام زمان قرار بگیرد
یاحق.
نويسندگان
نظرسنجي
لينک دوستان

بخش های دیگر

فتوبلاگ من
پرسش و پاسخ
یادداشت بازدیدکنندگان
گالری وبلاگ
جستجو
لوگوهای حمایتی

 این جشن به بهانه مراسم تیرگان ایران باستان برگزار می گردد که هیچ ارتباطی با جشن ایران باستان ندارد و بیشتر شبیه جشن جنگ آب یهودیان است که هر ساله در تل آویو برگزار می شود. برگزاری هر دو مراسم کرج و تهران بسیار شبیه مراسم آب بازی در تل آویو است و به همان شیوه برگزار می شود.

[ شنبه هجدهم آبان 1392 ] [ 1:23 ] [ حجاب ایرانی ] [ 26 یادگاری ]
رعایت عفاف و حجاب با فشار نباید اعمال شود
یک مدرس سطح عالی حوزه علمیه قم گفت: مردان آیه «الرِّجَالُ قَوَّامُونَ عَلَى النِّسَاء» را به نفع خود تفسیر کرده‌اند در حالی که حقوق و تکالیف در اسلام متقابل است و در صورتی که کسی به حقوق احترام بگذارد می‌تواند تکالیف را مطالبه کند.

 

[ پنج شنبه نوزدهم بهمن 1391 ] [ 16:23 ] [ حجاب ایرانی ] [ 4 یادگاری ]

بانوان غیر مسلمان سراسر جهان، با بر سر گذاشتن حجاب اسلامی، روز جهانی حجاب اسلامی را گرامی داشتند.

به گزارش تبریز بیدار به نقل از فارس  سایت OnIslam نوشت: طرح استفاده از حجاب اسلامی توسط بانوان غیرمسلمان اولین‌بار از سوی نظمه خان، بانوی مسلمان مقیم نیویورک برای ترغیب بانوان غیرمسلمان به تجربه کردن پوشش اسلامی مطرح شد.

[ یکشنبه پانزدهم بهمن 1391 ] [ 12:33 ] [ حجاب ایرانی ] [ 2 یادگاری ]

دانشگاه لوماليندا آمريكا

دانشگاه لوماليندا آمريكا ضوابط و مقررات خاصي را براي پوشش دانشجويان پسر و دختر در نظر گرفته و دانشجويان نسبت به رعايت اين ضوابط ملزم هستند.

دانشگاه لوماليندا آمريكا (Loma Linda University) دستورالعمل‌هاي ذيل را براي پوشش دانشجويان دختر و پسر اين دانشگاه در نظر گرفته است:

 

[ یکشنبه پانزدهم بهمن 1391 ] [ 12:21 ] [ حجاب ایرانی ] [ بدون یادگاری ]

 

از روند گسترش حجاب در غرب به چه اندازه اطلاع داريد؟ آيا اسلام هراسي و قوانين محدود كننده حجاب در غرب، مانع از گسترش اين فرهنگ اسلامي در غرب شده است؟ در حجاب اسلامی چه چیزی نهفته است که دشمنان اسلام، آن را به عنوان دشمن درجه یک دمکراسی و مدرنیته در غرب مطرح می‌کنند؟ دلايل زنان تازه مسلمان شده در دفاع از حجاب چيست؟ براي روشن شدن سؤالات فوق با گزارش ويژه مشرق همراه شويد.
شکوفایی اسلام در غرب نمادهای مختلفی دارد که ازجمله آنها - گسترش حجاب در میان دختران و زنان غیر مسلمانانی که به اسلام روی می‌آورند، آنها به حجاب به عنوان یک عامل مهم در ایجاد امنیت روحی و روانی می‌نگرند، امنیتی که با پدیده برهنگی و بی بند و باری در غرب مورد تهدید قرار گرفته است.

ا

[ دوشنبه بیست و پنجم دی 1391 ] [ 12:52 ] [ حجاب ایرانی ] [ 2 یادگاری ]


رعنا رحيم‌پور مجري شبکه بي بي سي فارسي با انتشار عکسي در فيس بوک که از يک واگن مترو شهر لندن از زنان محجبه گرفته تعجب و خشم خود را از رشد زنان محجبه سوال کرده است Has Islam taken over London?" آيا اسلام لندن را فتح کرده است؟‌" و نوشته است تنها زن بي‌حجاب آن واگن بوده!

[ سه شنبه چهاردهم شهریور 1391 ] [ 10:44 ] [ حجاب ایرانی ] [ 5 یادگاری ]


 

تبریز بیدار: قرارگاه بازسازی شهید شفیع زاده بسیج سازندگی برای حضور گسترده تر گروههای جهادی در مناطق زلزله زده آذریابجان شرقی استقرار یافت.

 

[ شنبه چهارم شهریور 1391 ] [ 11:12 ] [ حجاب ایرانی ] [ بدون یادگاری ]

دون هیچ توضیح اضافه!!

روبرتو مارونی وزیر ایتالیایی:

چطور از من انتظار دارید قانون منع حجاب را امضاء کنم

 در حالی که مریم مقدس در تمامی عکسهایش حجاب دارد

 


منبع:حجاب سنتر

[ شنبه چهارم شهریور 1391 ] [ 11:6 ] [ حجاب ایرانی ] [ 3 یادگاری ]


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی صبح امروز با حضور سرزده در مناطق زلزله‌زده‌ی استان آذربایجان شرقی ضمن ابراز همدردی با ساكنان این منطقه، از نز

دیك در جریان خسارات واردشده و نحوه‌ی كمك‌رسانی به زلزله‌زدگان قرار گرفتند.

 

[ پنج شنبه بیست و ششم مرداد 1391 ] [ 15:43 ] [ حجاب ایرانی ] [ 5 یادگاری ]


رهبر معظم انقلاب اسلامي دقايقي قبل وارد تبريز شد و براي دلجويي از زلزله زدگان ورزقان و اهر و هریس در اين منطقه حضور یافتند.

 

[ پنج شنبه بیست و ششم مرداد 1391 ] [ 15:37 ] [ حجاب ایرانی ] [ یک یادگاری ]
آخرين مطالب
امکانات وب

.

.

 


تبریز بیدار


انعکاس بنابانعکاس بناب